Grupa Kapitałowa “L.U.N.D.@” Sp. z o.o.

 
Glowna O Nas Oferta Zaufali nam Kontakt Lokalizacja
Jesteśmy nowoczesną i przyjazną firmą, która niesie Państwu kompleksowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów z nieregulowanymi należnościami.

Działalność naszej grupy oferuje Państwu szeroki wachlarz czynności prowadzących do skutecznego wykluczenia ryzyka związanego z brakiem płatności w obrocie gospodarczym oraz odzyskania wierzytelności naszych Klientów.

books
Czynności windykacyjne oferowane przez naszą firmę stanowią dla Państwa gwarancję solidności i efektywności naszego działania. Przez cały okres postępowania mają Państwo stały dostęp do wiedzy o procedurach, jakie podejmujemy. Cechuje nas profesjonalizm. Działamy zgodnie z przepisami prawa i zasadami etyki w biznesie.

Oferujemy windykację bezzaliczkową, co oznacza, że nasz klient nie jest obciążony żadnymi przedpłatami z tytułu prowadzenia sprawy. Nasze honorarium stanowi procent od odzyskanej kwoty.

Indywidualnie i elastycznie rozpatrujemy każde zlecenie. Poszukujemy odpowiednich, skutecznych i nowatorskich rozwiązań. Na każdym etapie dobieramy metody działania do wymogów sytuacji, Klienta i dłużnika.

Gwarancję wysokiej skuteczności naszych usług zawdzięczamy wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej posiadającej bogate doświadczenie w posługiwaniu  się  prawem  gospodarczym i finansowym w aspektach  prawnych
i ekonomicznych.
Doradztwo prawne
Pieczec prewencyjna
Postepowania polubownego
Postepowania sodowego
postepowania egzekucyjnego
Naszym partnerem jest Kancelaria Prawna Piotr Fiedorek i Spółka

Copyright© IT-Service